okl czew2

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

News

hsv_stadion Imtech ArenaStadion zespołu piłkarskiej Bundesligi  z Hamburga otrzyma latem przyszłego roku nową nazwę. Dotychczasowy partner naming rights, Nordbank, zostanie zastąpiony przez firmę Imtech, obecnego sponsora klubu. Dostawca usług inżynieryjnych i technicznych zapłaci w sumie 36 milionów dolarów (25 mln euro) za prawo do nazwy w ciągu 6 lat.
Do końca sezonu całe oznakowanie na stadionie pozostanie z nazwą HSH Nordbank Arena, ale na 1 lipca szykowane jest wielkie otwarcie nowej marki. Dokładnie chodzi o całe zadaszenie, telebimy, autobusy oraz takie miejsca jak muzeum czy oficjalny Fan shop.

Prezes klubu HSV, Bernd Hoffman oświadczył: '' Będziemy z firmą Imtech przez wiele lat wielkimi partnerami, bardzo mnie cieszy ta współpraca. Imtech jest idealnym partnerem dla HSV jako międzynardowoy koncern z wieloletnią tradycją oraz z powodu głębokiego zakorzenienia firmy w Hamburgu . Jestem przekonany ze ten odważny krok dla HSV jak i dla Imtech bardzo się opłaca.''
''Szczególne korzyści związane są z nową nazwą stadionu, jest to dla nas szczególny punkt rozwoju. Poprzez współprace z klubem nasza firma bardzo się rozwinie w Niemczech jak i w Europie. Liczymy również na to ze poprzez tą współpracę wzrośnie zainteresowanie naszą firmą oraz zyska nasz wizerunek wewnętrzny oraz na zewnątrz jako stabilnego i wiarygodnego partnera.'' - powiedział dyrektor zarządzający Imtech w Niemczech, Pan Klaus Betz.
Roczna wartość umowy: 6 mln $
Długość umowy: 6 lat
Wartość całkowita: 36 mln $
Stadion: pojemność 57 tys. os., klasa: 5 gwiazdek UEFA

Źródło: HSV.de, własne
(KK)

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 35 gości .

created by Oskar Ręczkowski