okl czew2

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

News

Metra: sprzedajmy nazwy stacji i linii

metro5Stacja „The Palatine/U.S. Cellular ”? Albo linia “Ferrara Pan Candy “Lemonhead”? Metra zastanawia się nad sprzedawaniem prawa do nazw linii i stacji.

“Metra” rozważa pomysł sprzedawania prawa do nadawania nazw linii i stacji, w ramach ciągłego poszukiwania nowych źródeł dochodu w ciężkich czasach.

Zarząd “Metra” ma nadzieję,  że biznesy zlokalizowane w pobliżu stacji mogą być zainteresowane tego rodzaju marketingiem. Nie wiadomo jeszcze jakie będą opłaty za prawo do nadawania nazw.

Stacje zachowałyby jednak swoje tradycyjne nazwy obok tych nowych - podobnie jak niektóre ulice, obok oficjalnych nazw mają także nazwy honorowe.

W dzielnicy Galewood istnieje już stacja o nazwie “Mars”, znajdująca się w pobliżu fabryki słodyczy Mars, Inc., ale to jest stara nazwa, jeszcze z czasów zanim „Metra” przejęła linie kolejowe, więc nie pobiera za to żadnych opłat od fabryki.

Oprócz tego, “Metra” zamierza w marcu wprowadzić nową darmową usługę m.in. dla posiadaczy telefonów Blackberry z kontem na metrarail.com: łatwy dostęp do takich informacji jak np. rozkład jazdy pociągów.

 

Źródło: faktychicago.com

 

Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 22 gości .

created by Oskar Ręczkowski