okl czew2

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Non-sport

flying yankeeWystarczy 2,500 tysiąca dolarów, żeby zostać sponsorem kolei - „Latającego Jankesa”. Za tę sumę na siedzeniu zostanie zamieszczona srebrna tabliczka z nazwiskiem sponsora oraz zostaną zagwarantowane cztery darmowe przejazdy w ciągu każdego roku kalendarzowego.

„Latający Jankes” został wyprodukowany w roku 1935 przez Budd Company na zlecenie Maine Central Railroad i Boston and Maine Corporation. Ideą, jaka przyświecała pomysłodawcą, było stworzenie aerodynamicznej kolei napędzanej silnikiem diesla. Nowością była również klimatyzacja, która jak na tamte czasy zapewniała nadzwyczajny komfort. Pierwszy kurs miał miejsce 1-go kwietnia 1935 roku na trasie Portland – Boston. Przygoda ta trwała do 7-ego maja 1957 roku, kiedy to została podjęta decyzja o wstrzymaniu dalszych kursów.

W roku 1997 niejaki Bob Morrell postanowił przywrócić kolej do życia. Ukończenie Prac planowane jest na 2010 rok. Jednak co najważniejsze, zgodnie z hasłem przewodnim – „Own a pair of seat forever!” -każdy może mieć na własność (na zawsze) część Flying Yankee. Do sprzedaży są 132 siedzenia, które będą posiadać nazwy sponsorów. Oprócz tego można zakupić prawa do nazwy trzech wagonów oraz przestrzeni na pokładzie Flying Yankee – bagażownia, galeria oraz maszynownia.

Prawa do nazwy będą przechodzić z pokolenia na pokolenie. Każdy za symboliczną kwotę może zagwarantować sobie i swoim potomkom „długowieczność”.

Opracował: LG
Źródło: http://www.flyingyankee.com/ .

 

 

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 84 gości .

created by Oskar Ręczkowski