okl czew2

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Świat

gm_namingrights

Obecnym właścicielem budynku jest Boston Properties. Prezydent spółki, Douglas Linde, podczas kwartalnego spotkania inwestorów ogłosił, iż firma zdołała utrzymać w posiadaniu na następne 10 lat budynek General Motors. Jako część umowy firma przejęła prawo do nazwania budynku w przyszłości.

Wraz z ukończeniem w 1968 roku budowy 50-piętrowego wieżowca przy 767 Fifth Avenue w Nowym Jorku General Motors nabył prawa do jego nazwy. Od tamtego czasu budynek GM, położony w centrum najbardziej ekscytującej dzielnicy handlowej świata, jest jedną z najbardziej prestiżowych nieruchomości w Stanach Zjednoczonych. Obecnie, po raz pierwszy od ponad czterdziestu lat, prawa do jego nazwy są na sprzedaż.

W tej chwili ceny naming rights dla aren sportowych i stadionów sięgają nawet 25 milionów dolarów rocznie. Nadanie nazwy obiektowi sportowemu jest bezpośrednim manewrem obiecującym sponsorowi znaczną ekspozycję w mediach w trakcie imprez sportowych. Te same prawa do nazwy, oraz ich wartość pieniężna, dla biurowców są trudne do wyceny ze względu na, często prestiżowy, charakter budynku, natomiast mniejszą ekspozycję budynku w mediach.

Źródło: WWW.observer.com, WWW.therealdeal.com
(KG)

 

 

 

 

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 33 gości .

created by Oskar Ręczkowski