szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Dla biznesu

Żużlowa SGP Arena w Częstochowie

sgp arenaPodczas konferencji prasowej w Częstochowie ogłoszono nową nazwę stadionu żużlowego, na którym swoje mecze rozgrywa Dospel CKM Włókniarz Częstochowa. SGP, czyli Sorting Group Poland związało się z klubem 4-letnią umową. Do 2017 roku obiekt będzie nosił nazwę SGP ARENA Częstochowa.

- Umowa z CKM Włókniarz to element naszej strategii w zakresie podnoszenia rozpoznawalności marki firmy. Chcemy budować swój wizerunek także poprzez podnoszenie pozytywnych cech sportu na firmę. Przykłady transakcji naming rights w Europie Zachodniej pokazują, że ta inwestycja przynosi znaczną wartość dodaną dla podmiotów biznesowych – powiedział Mariusz Puto, prezes zarządu SGP.
- Wierzymy, że na stadionie pod patronatem SGP, będziemy świadkami wielkich widowisk sportowych i samych sukcesów Włókniarza – dodał Mariusz Puto.

W konferencji prasowej wziął udział Prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk, który wyraził zadowolenie z faktu, że klub znalazł sponsora tytularnego na nazwę stadionu i że jest to lokalna firma z Częstochowy.

Sorting Group Poland Sp. z o.o. jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie selekcji i naprawy detali komponentów oraz wyrobów gotowych dla przedsiębiorstw z branży Automotive, RTV/AGD, FMCG.

 

Źródło: ckmwlokniarzsa.pl

 

Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 19 gości .

created by Oskar Ręczkowski