szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Dla biznesu

Bank BMO pozyskał prawa do nazwy kompleksu sportowego w Kanadzie.

bmo_logoKanadyjski Bank of Montreal (BMO) pozyskał prawa do nazwy (naming rights) nowego kompleksu zwanego dotychczas Four-Pad Arena w Bedford, Nowa Szkocja w Kanadzie.

 

10-letnią umowę z BMO podpisał Peter Kelly, burmistrz Halifax Regional Council, który wyraził zadowolenie ze współpracy, która wzmocni lokalną społeczność. Z kolei przedstawiciel firmy, Steve Murphy powiedział, że jest zachwycony z powodu skojarzenia firmy z nowoczesnym obiektem sportowo-rekreacyjnym, który będzie w centrum uwagi mieszkańców oraz młodych ludzi. Będą mogli oni uprawiać tam swoje ulubione dyscypliny sportu jak np. hokej na lodzie, jazdę figurową czy siatkówkę.

 

Obiekt o powierzchni 160 stóp kw. kosztujący 40 milionów USD zostanie otwarty już w listopadzie 2010r. Poza boiskami sportowymi znajdą się tam również sklepy sportowe oraz strefa restauracji i stoisk gastornomicznych.

 

Grupa finansowa BMO jest już właścicielem praw do stadionu BMO Field w Toronto, w Kanadzie.

 

Miasto Bredford zlokalizowane jest w stanie Nova Scotia w Kanadzie.

BredfordNS


Źródło: Metronews Halifax, googlemaps.com

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 10 gości .

created by Oskar Ręczkowski