okl czew2

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

News

Południowy Koncern Energetyczny S.A. pozyskał prawo do nazwy ronda w Jaworznie za 61 200 zł w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

rondo
W tym roku sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Jaworznie wykazał się ogromną kreatywnością  prosząc prezydenta Jaworzna o wystawienie na aukcje kawałka miasta. Pomysł początkowo ryzykowny, okazał się możliwym do zrealizowania, gdyż prezydent miasta, pan Paweł Silbert zdecydował się wystawić na aukcję prawo do nazwy nowo zbudowanego ronda w Jaworznie.


Sprzedaż prawa do nazwy ronda w Jaworznie rozpoczęła się tuż po Bożym Narodzeniu za pośrednictwem serwisu aukcyjnego www.allegro.pl i www.aukcja.jaw.pl. 10 stycznia 2010 roku, w dniu finału WOŚP, cena prawa do nazwy ronda osiągnęła zawrotną kwotę 61.200 zł. Szczęśliwym nabywcą został Południowy Koncern Energetyczny S.A.


- Pomysł okazał się wielkim sukcesem i myślę, że na stałe wpisze się w tradycję jaworznickiej Orkiestry - dodaje prezydent Paweł Silbert. - Zastanawiam się również nad nadaniem w przyszłości rondu imienia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W ramach wygranej licytacji, PKE S.A. ma prawo do promocji nazwy firmy poprzez  umieszczenie jej na tablicy na terenie ronda. Dodatkowo tablica informować będzie, że nazwa została nadana w ramach XVIII finału WOŚP.


Sprzedaż prawa do nazwy ronda  w Jaworznie to pierwszy przykład naming rights w Polsce, kiedy przedmiotem transakcji jest własność publiczna. Korzyścią dla nabywcy naming rights jest poprawienie wizerunku firmy, zaistnienie w świadomości mieszkańców, a także ekspozycja w mediach.


Licytacja ma mieć swoja drugą edycję już za rok, zapewnia prezydent miasta.

Źródło: jaworzno.pl

(NF)

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 22 gości .

created by Oskar Ręczkowski