szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Analizy i raporty

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi pracami na temat naming rights. Pełne wersje analiz i raportów dostępne są dla właścicieli obiektów i potencjalnych sponsorów naming rights.

 

Analizy

Czym są naming rights - prawa do nazwy - opis podstawowych definicji i charakterystyki projektów naming rights na świecie.

 

Murowany sukces marki - korzyści dla biznesu - omówienie 8 najważniejszych korzyści jakie marki mogą osiągnąć z projektów naming rights na obiektach sportowych.

 
Wycena praw naming rights – podstawowe zagadnienia - prezentacja trzech metodologii wyceny wartości praw oraz podziału praw naming rights.
 
 
Baza dobrych praktyk - przykłady projektów naming rights z aren sportowych na całym świecie
 

Naming rights - nowoczesny sposób komunikacji z konsumentem - rozmowa eksperta NamingRights.pl z miesięcznikiem Portfel.pl

Raporty


raport_okladkaRaport o efektywności naming rights w Polsce - pierwszy w Polsce raport na temat projektów naming rights oraz zabezpieczenia ich efektywności. (dla Biznesu)

 
 

Raport "Komercjalizacja i operatorzy aren sportowych" - nt. jak wykorzystać potencjał marketingowy nowych obiektów wielofunkcyjnych i jak zmaksymalizować zwrot z inwestycji w obiekt. (dla Miast)
 
 
 

 

Jeśli są Państwo zainteresowani ich zakupem zapraszamy do kontaktu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub tel.kom. +48 509 078 968

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 7 gości .

created by Oskar Ręczkowski