szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

American Express sponsorem stadionu Brighton & Hove

Oczekiwane od dawna otwarcie stadionu brytyjskiej drużyny Brighton & Hove Albion planowane jest wreszcie na maj 2011 r. Budowa tego najnowocześniejszego na wyspach obiektu od początku wzbudzała wiele kontrowersji. W pierwotnej wersji planów inwestycyjnych obiekt miał być oddany do dyspozycji drużyny i jej kibiców już połowie 2000 r. , jednak ze  względu na lokalną biurokracją i koniecznbrighton_amex_smość uzyskania wielu pozwoleń intensywne prace budowlane ruszyły dopiero w 2008 r.


Od początku obiekt był bardzo mocno identyfikowany z dzielnicą Falmer, w której jest usytuowany. W trakcie trwającej  przeszło 13 lat debaty publicznej wokół stadionu dla drużyny Brighton & Hove Albion w  świadomości kibiców i lokalnej społeczności obiekt zaistniał pod nazwą Falmer Stadium. 22 czerwca 2010 r. ogłoszono, że prawa do nazwy sprzedano firmie American Express. Władze klubu nie przekazały opinii publicznej szczegółowych warunków umowy sponsorskiej. Nowa nazwa obiektu - American Express Community Stadium (w skrócie Amex) budzi wiele kontrowersji. Sondaże pokazują jednoznacznie, że w świadomości ludzi obiekt rozpoznawany jest pod nazwą Falmer Stadium.


Dyskusje toczące się wokół praw do nazwy jeszcze podgrzały i tak ogromne zainteresowanie stadionem. Na pniu rozeszły się miejsca przeznaczone dla biznesu. Nowoczesna konstrukcja obiektu zakłada możliwość zwiększenia ilości miejsc do 30 000. Sukcesem zakończyła się również komercjalizacja obiektu. Lokalnego smaczku całemu przedsięwzięciu doda na pewno możliwość skosztowania wyrobów 2 lokalnych browarów  Harveys i Dark Star, które oficjalnie wspierają drużynę F.C. Brighton & Hove Albion.


Źródło: seagulls.co.uk

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 7 gości .

created by Oskar Ręczkowski