szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Świat

Philadelphia Union zgadza się na sprzedaż nazwy stadionu ”PPL Park”.

philadelphiaaKlub amerykańskiej ligi piłkarskiej MLS, Philadelphia Union, ogłosił, że ich nowy stadion przyjmie nazwę PPL Park, po podpisaniu umowy ze sponsorem na 11 lat.

 

Opiewający na 20 milionów dolarów kontrakt z Keystone Sports i Entertainment LLC oraz PPL EnergyPlus, wspomoże fundusze miasta Chester oraz inwestycje w obiekt, która wciąż trwa.Spółka energetyczna stanie się również wyłącznym dostawcą energii, co oznacza, że stadion będzie wykorzystywać 100 % energii odnawialnej.

 

Nick Sakiewicz, CEO w Philadelphia Union, powiedział na stronie internetowej klubu: „ Nasi partnerzy z PPL EnergyPlus dostarczają nam opłacalnie efektywną i przyjazną dla środowiska energię, umożliwiając tym samym tworzenie stadionu, który w ten sposób wspiera zielone i czyste źródła energii. Jest to dobry wzór dla nas i innych firm, chcących współpracowac z PPL EnergyPlus, aby zaoszczędzic pieniądze dbając przy tym o środowisko.”

 

To będzie inauguracyjny sezon klubu w MLS, który rozpocznie gry w Lincoln Financial Field, ponieważ PPL Park budowany kosztem 120 milionów dolarów, nie będzie jeszcze gotowy do 27 czerwca. Nowy stadion o pojemności 18 500 miejsc będzie również gościł takie wydarzenia jak koncerty, festiwale oraz inne wydarzenia sportowe.

  

Źródło: www.stadiadirectory.com

 

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 36 gości .

created by Oskar Ręczkowski