szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Świat

Kraków Arena ze sponsorem tytularnym!

TAURON Arena KrakowSponsorem krakowskiej hali zostanie firma Tauron Polska Energia, a obiekt zmieni nazwę na Tauron Arena Kraków.

Umowa obowiązywać będzie od lutego b.r. przez trzy lata, z możliwością przedłużenia na kolejne dwa lata.

- Tauron Arena Kraków, będzie przyciągać każdego roku setki tysięcy osób i liczymy, że ten projekt utrwali znajomość marki TAURON i przyczyni się do jej umocnienia, co z kolei przełoży się na wymierne korzyści sprzedażowe - mówi Paweł Gniadek, dyrektor Departamentu Komunikacji Rynkowej i PR w TAURON Polska Energia. - Nie bez znaczenia jest również fakt, że Kraków to jedno z największych miast na obszarze dystrybucyjnym Grupy TAURON, a tym samym znaczące skupisko naszych klientów.

- Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca potrwa wiele lat, a TAURON będzie zadowolony z efektywności tej umowy - mówi Zbigniew Rapciak, prezes Agencji Rozwoju Miasta Kraków.

Umowa gwarantuje sponsorowi także m.in. prawa do organizacji w hali własnych wydarzeń oraz oznakowania dojazdowe na terenie miasta. Wartość transakcji i pozostałe dane finansowe dostępne są w raporcie "Finanse naming rights"

Rolę doradcy odpowiedzialnego za wycenę i identyfikację praw oraz warunki umowy pełniła firma Sport Innovation na zlecenie Agencji Rozwoju Miasta.


Źródło: Sport Innovation na podstawie krakow.pl

 

Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 24 gości .

created by Oskar Ręczkowski