szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Świat

Portal randkowy chce kupić prawa do nazwy New Meadowlands Stadium

alg_stadium_meadowlands_smalNoel Bideman, właściciel strony internetowej www.AshleyMadison.com zaoferował 25 milionów dolarów za naming rights nowego stadionu z New Jersey. Kwota ma opiewać na okres 5 lat.

 

 

Drużynami gospodarzami grającymi na stadionie są New Jersey Jets oraz New Jersey Giants. Dodatkowo w 2014 roku New Meadowlands Stadium będzie gościł najbardziej medialne wydarzenie na świecie – Super Bowl. To właśnie to wydarzenie nakłoniło właściciela strony do złożenia oferty naming rights.

 

 

Kanadyjska strona, która mówi o sobie „Pierwszy na świecie dyskretny serwis randkowy” mająca motto „Życie jest krótkie. Miej romans” skierowana jest do osób pragnących mieć romans. Już w zeszłym roku strona internetowa próbowała zaistnieć w trakcie Super Bowl. Oferta kampanii reklamowej, której przewodnim hasłem było „Who are you doing after the game?” została odrzucona w momencie gdy producent programu dowiedział się co promuje firma.

 

 

Kluby oczekują oferty rzędu 20 milionów dolarów na rok. Wiedząc o tym, właściciel strony Noel Biderman wysłał list do dyrektora zarządzającego obiektu w którym pisze „Z przyjemnością dorównamy takiej ofercie jeśli się pojawi”. Obecna oferta jest wysoka jednak nadal odstaje od przeciętnych kontraktów naming rights w USA – Bank of Amercia płaci 7 milionów dolarów na rok za sponsoring Carolina Panthers Stadium natomiast FedEx płaci 7,6 miliona dolarów za Redskins stadium.

 

 

Oczywiści właściciel zdaje sobie sprawę, że transakcja ma bardzo małe szanse powodzenia. Dlatego uważa, się że właściciel ujawniając złożoną ofertę działa głownie w celu zwiększania publicity jego marki.

 

 

W związku z wcześniejszą aferą Tigera Woodsa, prasa uważa że być może lepszym podmiotem sponsorowanym dla serwisu promującego zdrady byłby sponsoring turniejów golfowych PGE Tour.

 

 

Oferta nie otrzymała jeszcze odpowiedzi.

 

Źródło: www.sportsuntapped.com, www.nydailynews.com, www.jetsgab.com

Źródło zdjęcie: www.nydailynews.com

 

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 18 gości .

created by Oskar Ręczkowski