szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Strategie aktywizacji praw na arenach

Konkurs na sponsora tytularnego Opolskiego Parku Sportu


Miasto Opole rozpoczęło starania o pozyskanie sponsora tytularnego powstającego Opolskiego Parku Sportu.

OPS naming
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu ogłosił konkurs na prawo do nazwy Opolskiego Parku Sportu. Nowo wybudowany obiekt stanie się główną areną zmagań sportowych zarówno amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Obiekt umiejscowiony w samym sercu Opola przy ul. Oleskiej już dziś wzbudza ogromne zainteresowanie, a po oddaniu do użytku stanie się miejscem, w którym mieszkańcy naszego regionu będą mogli zażywać ulubionej formy aktywności sportowej.

"Prawo do nadania nazwy to doskonała okazja do promocji marki oraz podniesienia prestiżu własnej działalności" – komentuje Katarzyna Oborska-Marciniak, rzeczniczka prezydenta Opola. 

Umowa jest przewidziana na okres co najmniej 5 lat. Ostateczna treść umowy zostanie ustalona w trakcie negocjacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. "- Już niedługo będziemy mogli korzystać z multifunkcyjnego boiska, jedynej w kraju podwieszanej bieżni, ścianki wspinaczkowej czy nowoczesnych sal treningowych. Zapewne swoich miłośników szybko znajdą też Orlik, pumptrack, skatepool i lodowisko. Odliczamy dni do otwarcia! Partner, którego obiekt będzie nosił nazwę, z pewnością nie będzie żałował "- zaznacza prezydent miasta Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

Rolę doradcy w przygotowaniu sprzedaży i wycenie praw do nazwy pełnił Kamil Kukułka z firmy Sport Innovation.

 

Więcej informacji o konkursie: 

https://mosir.opole.pl/konkurs-na-prawo-do-nazwy-opolskiego-parku-sportu/

 

źródło: Sport Innovation, Miasto Opole

foto: MOSiR Opole

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 4 gości .

created by Oskar Ręczkowski