szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Świat

Stadion Miami Dolphins zmienił nazwe

Sun Life Stadium’ to nowa nazwa stadionu należącego do Miami Dolphins jaką ogłoszono po podpisaniu umowy naming rights z amerykańskim oddziałem Sun Life Financial.sunlifest

Podpisana umowa przewiduje szeroką ofertę marketingową poprzez ekspozycję nazwy firmy na terenie obiektu, a także umieszczenie logo na biletach i wszystkich materiałach promocyjnych. Nowa nazwa ‘Sun Life Stadium’ będzie nieodłącznym elementem promocji obiektu, a także wydarzeń towarzyszących. Ogromną korzyścią wynikającą z podpisania umowy naming rights dla Sun Life Financial jest promocja firmy podczas Pro Bowl i Super Bowl 2010, które odbywać się będę na ‘Sun Life Stadium’.


‘Sun Life Stadium’, tak jak dotychczas Miami Dolphins, będzie siedzibą dla Miami Hurricanes, Florida Marlins i FedEx Orange Bowl. Zmiana nazwy stadionu nie zmienia jego zastosowania, dlatego obiekt wciąż będzie gościł na swoim terenie różnego rodzaju wydarzenia sportowe i kulturalne.


Dodatkowo,  „firma Sun Life Financial planuje zasilić konto fundacji Miami Dolphins kwotą 250 tysięcy dolarów rocznie w ramach odpowiedzialności społecznej biznesu w regionie” - zapewnia Priscilla Brown, wiceprezes i szef marketingu Sun Life.

 

Źródło: Sport Innovation na podstawie Stadia Magazine

(NF)

 

Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 12 gości .

created by Oskar Ręczkowski