szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Analizy i raporty

Stegu Arena w Opolu

stegu arena zewn2

Stegu Arena to nowa nazwa hali widowiskowo-sportowej w Opolu, potocznie zwanej "Okrąglakiem".

Miasto podpisało 5-letnią umowę naming rights ze Stegu, firmą budowlano-kamieniarską z Jełowej koło Opola.

- Od 25 lat jesteśmy na rynku i chcieliśmy zrobić coś bardziej spektakularnego dla miasta – mówi Maciej Skucik, przewodniczący rady nadzorczej spółki Stegu. - Do tej pory wspieraliśmy różnego typu inicjatywy i kluby sportowe. Pragniemy, żeby w oczach opolan i w potocznym języku ta nazwa własna zaistniała. Mamy nadzieję, że ludzie będą używali teraz nazwy "Stegu Arena", która jest łatwa w wymowie i wydaje mi się, że wpada w ucho" - dodał Prezes.

Proces komercjalizacji hali rozpoczął się w lipcu 2017 r. we współpracy ze Sport Innovation. Od tamtej pory miasto trzykrotnie ogłaszało konkurs na sponsora tytularnego. Jak mówią przedstawiciele miasta, zapytań było wiele, ale konkretną ofertę złożyła tylko firma Stegu.

- Kwota, jaką miasto otrzyma z tytułu tej współpracy, to 800 tys. złotych – mówi Przemysław Zych, wiceprezydent Opola. - Miasto zobowiązało się do tego, że wszystkie komunikaty, które będziemy na zewnątrz przekazywać, będą opatrzone nazwą nie hali widowiskowo-sportowej jak dotychczas, tylko obiektu pod nazwą Stegu Arena - dodał Zych.

stegu arena zewn

Stegu Arena zostanie wzbogacona brandingiem sponsora jeszcze w tym roku. Nazwa sponsora będzie widoczna zarówno na zewnątrz jak i w środku hali.


Rolę doradcy w przygotowaniu procesu komercjalizacji nazwy pełnił Kamil Kukułka.

 

źródło: Sport Innovation, Miasto Opole


foto: MOSiR Opole

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 30 gości .

created by Oskar Ręczkowski