szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Analizy i raporty

Tarczyński Arena we Wrocławiu

Tarczynski ArenaStadion Wrocław po dziesięciu latach funkcjonowania przyjął nazwę Tarczyński Arena Wrocław. Nowym sponsorem tytularnym Stadionu została lokalna firma Tarczyński, producent wędlin i kabanosów.

- Chciałbym podziękować Dawidowi i Tomaszowi Tarczyńskim, że zdecydowali się zaangażować w sponsorowanie tego obiektu. Naszą umowę należy uznać za długoterminową, będzie ona obowiązywać przez co najmniej sześć lat. Wartość kontraktu to natomiast 14 mln zł - powiedział prezydent Jacek Sutryk.

- Można powiedzieć, że spełniamy swoje marzenie. Wraz z bratem od najmłodszych lat uprawialiśmy m.in. piłkę nożną, koszykówkę czy hokej. Od 15 lat mieszkamy we Wrocławiu, a od 10 jesteśmy dumnym sponsorem Panthers Wrocław. Mając okazję zobaczyć, jak wygląda rynek sponsoringowy w Stanach Zjednoczonych i że praktycznie każda arena sportowa ma swojego patrona, chcieliśmy niejako przeszczepić to na nasze polskie podwórko - podsumował Dawid Tarczyński.

Produkty sponsora będą dostępne w ofercie gastronomicznej stadionu oraz w zewnętrznym food trucku przy lodowisku.

- Na naszym miejscu powinni być rodzice, którzy 30 lat temu otworzyli mały zakład, a dziś prowadzą międzynarodową firmę. Oni jednak ciężko pracują, nie lubią błyszczeć w świetle kamer, od tego mają nas - dodałał Tomasz Tarczyński. - Chcemy być bliżej ludzi. Nie chcemy być kojarzeni wyłącznie z produktem w sklepie, zależy nam na byciu blisko emocji i mamy nadzieję, że doświadczymy ich na Tarczyński Arenie jak najwięcej.

 

 

Źródło: stadionwroclaw.pl

Grafika: fb/stadionwroclaw

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 25 gości .

created by Oskar Ręczkowski