szczecin

„Zespół NamingRights.pl przygotował dla nas wycenę oraz ofertę sprzedaży praw do nazwy Areny Legionowo. Dotychczasowa współpraca przebiegała z największym profesjonalizmem. Polecam współpracę z zespołem NamingRights.pl.”

Dyrektor MOSiR Legionowo, Grzegorz Gutkowski

Analizy i raporty

Konkurs na sponsora tytularnego Opolskiego Parku Sportu


Miasto Opole rozpoczęło starania o pozyskanie sponsora tytularnego powstającego Opolskiego Parku Sportu.

OPS naming
Dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Opolu ogłosił konkurs na prawo do nazwy Opolskiego Parku Sportu. Nowo wybudowany obiekt stanie się główną areną zmagań sportowych zarówno amatorów, jak i profesjonalnych sportowców. Obiekt umiejscowiony w samym sercu Opola przy ul. Oleskiej już dziś wzbudza ogromne zainteresowanie, a po oddaniu do użytku stanie się miejscem, w którym mieszkańcy naszego regionu będą mogli zażywać ulubionej formy aktywności sportowej.

"Prawo do nadania nazwy to doskonała okazja do promocji marki oraz podniesienia prestiżu własnej działalności" – komentuje Katarzyna Oborska-Marciniak, rzeczniczka prezydenta Opola. 

Umowa jest przewidziana na okres co najmniej 5 lat. Ostateczna treść umowy zostanie ustalona w trakcie negocjacji pomiędzy zainteresowanymi stronami. "- Już niedługo będziemy mogli korzystać z multifunkcyjnego boiska, jedynej w kraju podwieszanej bieżni, ścianki wspinaczkowej czy nowoczesnych sal treningowych. Zapewne swoich miłośników szybko znajdą też Orlik, pumptrack, skatepool i lodowisko. Odliczamy dni do otwarcia! Partner, którego obiekt będzie nosił nazwę, z pewnością nie będzie żałował "- zaznacza prezydent miasta Opola, Arkadiusz Wiśniewski.

Rolę doradcy w przygotowaniu sprzedaży i wycenie praw do nazwy pełnił Kamil Kukułka z firmy Sport Innovation.

 

Więcej informacji o konkursie: 

https://mosir.opole.pl/konkurs-na-prawo-do-nazwy-opolskiego-parku-sportu/

 

źródło: Sport Innovation, Miasto Opole

foto: MOSiR Opole

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 31 gości .

created by Oskar Ręczkowski