szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Analizy i raporty

Toyota Park w Opolu

toyota park opoleZarządca Opolskiego Parku Sportu nawiązał współpracę sponsoringową z firmą Toyota SZIC Opole na okres 5 lat. Obiekt zyskał nową nazwę Toyota Park.

 

Umowę obowiązującą przez 5 lat podpisał dzisiaj właściciel TOYOTA SZIC OPOLE Andrzej Szic oraz prezydent miasta Arkadiusz Wiśniewski. Toyota SZIC Opole to jedyny i wyłączny na Opolszczyźnie, autoryzowany dealer globalnej marki Toyota, działający na opolskim rynku od 30 lat.

 

Obiekt ma ponad 20 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Znajduje się w nim m.in. boisko o sztucznej nawierzchni trawiastej, boisko wielofunkcyjne ze specjalną nawierzchnią, po której można jeździć na rolkach, miejsce do street workoutu czy pumptrack.

- To, że chcieliśmy wygrać ten konkurs bardzo mocno wpisuje się w misję Toyoty, jako marki globalnej. Ponieważ Toyota jest partnerem oficjalnym olimpiady oraz paraolimpiady, uczestniczy w wielu projektach sportowych i wspiera je. Chcielibyśmy dodatkowo wypromować naszą markę na Opolszczyźnie. Z drugiej strony jako opolanie powinniśmy jakąś drobną cegiełkę dorzucić do rozwoju naszego miasta - powiedział Andrzej Szic, właściciel salonu w Opolu.

– Gratuluję nowemu sponsorowi tytularnemu i jednocześnie dziękuję, że postanowił wziąć udział w konkursie. Miasto oddaje najfajniejszy obiekt w województwie, z którego skorzystać mogą wszyscy fani sportu bez wyjątku. Nie mam wątpliwości, że dla nowego sponsora tytularnego będzie to konkretna korzyść – dodał prezydent Arkadiusz Wiśniewski.

- Dogodna lokalizacja, część darmowych obiektów i niewygórowane ceny mają przyciągać mieszkańców - mówił Marcin Sagan, naczelnik wydziału sportu w opolskim urzędzie. - W zasadzie każdą dyscyplinę sportową, którą chcemy, będziemy mogli na terenie Opolskiego Parku Sportu

- Ceny za wypożyczenie obiektu nie są cenami rynkowymi, mają bowiem zachęcać mieszkańców do korzystania z atrakcji. Obiekt z tego powodu nie może na siebie zarobić z przychodów z biletów, a dzięki współpracy z salonem Toyota Szic będzie on bardziej rentowny – tłumaczy prezydent Opola.

Już 30 lipca odbędzie się Yariss Cross Show pierwsza okazja aby nas sprawdzić, ponieważ wtedy zorganizujemy duże wydarzenie sportowo-muzyczne. Prezentacji Toyoty Yaris Cross towarzyszyć będzie mnóstwo atrakcji, w tym koncert koncert Roberta Cichego – dodała pełnomocnik ds. marketingu Toyota Szic Opole Beata Kabycz-Olejniczak.

 

Kompleks, który powstał w miejscu dawnego Cieplaka to drugi po Stegu Arenie obiekt w Opolu, którego prawa do nadania nazwy skomercjalizowano przy wsparciu firmy Sport Innovation. Rolę doradcy w przygotowaniu sprzedaży i wycenie praw do nazwy pełnił Kamil Kukułka.

 


Więcej informacji o współpracy:
https://mosir.opole.pl/witamy-toyota-park/

 


źródło: Sport Innovation, Miasto Opole

foto: MOSiR Opole

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 21 gości .

created by Oskar Ręczkowski