szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Dla biznesu

ERGO Arena już oficjalnie podpisana i z nowym logotypem

logo Ergo ArenaGrupa ERGO Hestia od czwartku ma oficjalnie prawo do nazwy hali. Z sopockim ubezpieczycielem uroczyście podpisano umowę na pięcioletni sponsoring tytularny. Oznaczenia ERGO Arena będą widniały nie tylko na zewnątrz, ale i wewnątrz obiektu.

Na hali prezydenci Gdańska i Sopotu uroczyście podpisali umowę na sponsoring tytularny z prezesem Grupy ERGO Hestia.

- To chrzciny naszego wspólnego dziecka - cieszył się prezydent Sopotu, Jacek Karnowski.

- Cieszę się, że sponsorem tytularnym została firma z Pomorza - dodawał prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

- Z naszych ekspertyz wynikało, że wynegocjowana kwota jest stosunkowo wysoka, jeżeli przełożyć ją tylko na ekwiwalent reklamowy - tłumaczy Małgorzata Makulska, wiceprezes Ergo Hestii. - Jednak swój udział w tym projekcie postrzegamy jako element wkładu w rozwój miasta i regionu.

Za pięcioletnie prawo do nazwy hali sopocki ubezpieczyciel zapłacił 12,2 mln zł. W zamian nazwa ERGO Arena pojawi się w trzech miejscach na zewnątrz obiektu, ale także wewnątrz, m.in. na pylonach, boisku, ciągu schodów i krzesełkach.

Do tego promocja obiektu z nazwą sponsora będzie na stronach internetowych, oznakowaniach dojazdu do hali, w filmach czy spotach reklamowych o ERGO Arenie. Logo będzie też eksponowane na biletach, materiałach drukowanych no i oczywiście w loży VIP i dwóch tzw. strefach sponsora. Pełna nazwa obiektu będzie używana podczas niemal wszystkich imprez organizowanych w hali.

W hali swe mecze będzie rozgrywać Atom Trefl Sopot (siatkarki) oraz koszykarze Trefla Sopot. Na otwarcie Ergo Areny zagrają reprezentacje Polski i Brazylii. Być może w przyszłym roku rozgrywane w Trójmieście będą mecze Ligi Światowej, a w 2014 mecze Mistrzostw Świata w siatkówce. Pewna jest organizacja Mistrzostw Europy w Tenisie Stołowym , które odbędą się w 2011 roku.

Oprócz zawodów sportowych na hali będą organizowane koncerty. W listopadzie tego roku odbędą się na razie dwa. Zagra Lady Gaga i Jean Michel Jarre
 
 
 
źródła: trojmiasto.pl, mmtrojmiasto.pl, Sport Innovation

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 7 gości .

created by Oskar Ręczkowski