szczecin

„…dla nas to duża odpowiedzialność, złożyć firmowy znak na tak ważnej dla Łodzi inwestycji. To w pewnym sensie jest nasz obywatelski obowiązek. Ale skorzysta na tym także miasto”

Prezes Atlasu Andrzej Walczak o zakupie Naming Rights do Atlas Areny.

Dla biznesu

Rozpoczęta sprzedaż praw do nazwy Stadionu we Wrocławiu!

stadion_miejski_wroclaw_3

Wrocławski Stadion, jeden z 4 polskich obiektów, na których rozegrane zostaną mecze UEFA EURO 2012™, wszedł w ostatni etap budowy. Jednocześni władze Miasta oraz operator stadionu rozpoczęli proces sprzedaży praw do nazwy nowego stadionu.

 

„Mamy wyjątkowy produkt i idealny moment na rozmowy z potencjalnymi sponsorami tytularnymi, ponieważ wszyscy są entuzjastycznie nastawieni zarówno do nowego Stadionu, jak i do nadchodzących Mistrzostw Europy. Miliony fanów na całym świecie czekają na to wielkie sportowe święto" – mówi Michał Janicki z Urzędu Miasta we Wrocławiu - zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą Stadionu! - dodaje. Prawo do nazwy obiektu na okres 10 lat wycenione zostało na 10 mln PLN rocznie. Gospodarz obiektu oraz zarządca będą przyjmować i rozpatrywać propozycje firm do 30 czerwca br.

 

Wrocławski Stadion budowany jest z myślą o rozgrywkach UEFA EURO 2012™, będzie pełnił również rolę areny wydarzeń sportowych, muzycznych i rozrywkowych. Jest to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt sportowo-rekreacyjny o pojemności ponad 42,000 miejsc z ponad 2000 Miejsc Biznesowych i 36 Lożami VIP. Na Stadionie znajduje się ekskluzywny Klub Biznesowy, nowoczesne centrum konferencyjne i prasowe oraz pomieszczenia biurowe pod wynajem. Dla odwiedzających przygotowano 36 punktów cateringowych, w tym barów i restauracji. Wokół stadionu na ponad 30 hektarach budowany jest nowy układ komunikacyjny, oprócz autostrady i dróg dojazdowych z trzech stron, obejmujący również nową linię tramwajową, parking stadionowy (ponad 4.000 miejsc), lądowisko dla helikopterów oraz nowy przystanek kolejowy. Otwarcie Stadionu planowane jest za 3 miesiące.

 

Jeszcze tej jesieni na Wrocławskim Stadionie odbędą się: widowisko Monster Jam, koncert Georga Michaela oraz spektakularną walkę bokserską o mistrzostwo świata w wadze ciężkiej.

 

Źródło: UM Wrocław

 

 Wszystkie newsy - Polska - Europa - Świat - Poza sportem

 

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 23 gości .

created by Oskar Ręczkowski