szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Dla biznesu

Polsat Plus Arena w ... Gdyni

gdyniaarenaGrupa Polsat Plus podpisała umowę z miastem Gdynia o sponsoringu hali, która przez 4 lata będzie nazywała się Polsat Plus Arena Gdynia.

 

Najbardziej zaskakujący w tej współpracy jest fakt, że w odłegłości 17 km na południe znajduje się obiekt o dokładnie takiej samej nazwie, czyli Polsat Plus Arena Gdańsk, jak od ponad roku nazywa się gdański stadion. Jest to niespotykana dotychczas na świecie praktyka nazywania dwóch pobliskich obiektów dokładnie w ten sam sposób.

Zaskakująco wysoka jest też kwota sponsoringu na poziomie prawie 10 mln zł brutto (8 mln zł netto) za 4 lata sponsoringu hali z 2008 r. o pojemności 5 tys. miejsc, co znacznie odbiega od benchmarku transakcji z ostatnich co najmniej 7 lat.

"Polsat Plus Arena Gdynia jest halą wielofunkcyjną, w której można organizować zarówno imprezy sportowe, jak i koncerty, wystawy czy inne wydarzenia. Na pewno będziemy chcieli wykorzystać potencjał hali, mamy już kilka pomysłów, w tym między innymi dla młodych ludzi – chcielibyśmy, aby działo się w niej jak najwięcej. To jest piękny obiekt, umiejscowiony na terenach zielonych, w kompleksie sportowym. Rozrywka, sport, muzyka i dbanie o czyste powietrze - to wszystko jest spójne z tym, co robimy jako Grupa Polsat Plus i [jako] Stowarzyszenie "Program Czysta Polska" – mówi Stanisław Janowski, Prezes Zarządu Telewizji Polsat.

"Gdynia Arena jest jedną z wizytówek naszego miasta. Dlatego ogromnie cieszy nas fakt, iż to właśnie Grupa Polsat Plus, tak renomowany i bogaty w doświadczenie podmiot, będzie naszym partnerem w tym projekcie. Z Grupą Polsat Plus współpracowaliśmy w przeszłości przy wielu spektakularnych projektach i zawsze ta współpraca była na bardzo wysokim poziomie. Mecenat tytularny nad obiektem stanowi więc kolejny, owocny etap w naszych relacjach" – mówi prezydent Gdyni Wojciech Szczurek.

 

źródło: własne, Polsat News

zdjęcie: gdyniaarena.pl

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 23 gości .

created by Oskar Ręczkowski