szczecin

" ERGO Arena jest naszym wkładem w rozwój i promocję regionu oraz logicznym ciągiem dalszym wieloletniego zaangażowania w promocję sportu i kultury. ERGO Arena stanowi ucieleśnienie nowego wizerunku ERGO Hestii."

Małgorzata Makulska, Wiceprezes Zarządu ERGO Hestia S.A.

Dla biznesu

Tarczyński Arena we Wrocławiu

Tarczynski ArenaStadion Wrocław po dziesięciu latach funkcjonowania przyjął nazwę Tarczyński Arena Wrocław. Nowym sponsorem tytularnym Stadionu została lokalna firma Tarczyński, producent wędlin i kabanosów.

- Chciałbym podziękować Dawidowi i Tomaszowi Tarczyńskim, że zdecydowali się zaangażować w sponsorowanie tego obiektu. Naszą umowę należy uznać za długoterminową, będzie ona obowiązywać przez co najmniej sześć lat. Wartość kontraktu to natomiast 14 mln zł - powiedział prezydent Jacek Sutryk.

- Można powiedzieć, że spełniamy swoje marzenie. Wraz z bratem od najmłodszych lat uprawialiśmy m.in. piłkę nożną, koszykówkę czy hokej. Od 15 lat mieszkamy we Wrocławiu, a od 10 jesteśmy dumnym sponsorem Panthers Wrocław. Mając okazję zobaczyć, jak wygląda rynek sponsoringowy w Stanach Zjednoczonych i że praktycznie każda arena sportowa ma swojego patrona, chcieliśmy niejako przeszczepić to na nasze polskie podwórko - podsumował Dawid Tarczyński.

Produkty sponsora będą dostępne w ofercie gastronomicznej stadionu oraz w zewnętrznym food trucku przy lodowisku.

- Na naszym miejscu powinni być rodzice, którzy 30 lat temu otworzyli mały zakład, a dziś prowadzą międzynarodową firmę. Oni jednak ciężko pracują, nie lubią błyszczeć w świetle kamer, od tego mają nas - dodałał Tomasz Tarczyński. - Chcemy być bliżej ludzi. Nie chcemy być kojarzeni wyłącznie z produktem w sklepie, zależy nam na byciu blisko emocji i mamy nadzieję, że doświadczymy ich na Tarczyński Arenie jak najwięcej.

 

 

Źródło: stadionwroclaw.pl

Grafika: fb/stadionwroclaw

Najnowsze wiadomości

Raporty

okladka Strategie aktyw sm

Klienci

  • arena_legionowo_150_100.jpg
  • atlas_arena_nr.jpg
  • atlas_logo.jpg
  • b logo sm.gif
  • logonew ergohestia 100.png
  • pge_logo_150_100.jpg
  • um_lodz_150_100.jpg

Goście on-line

Odwiedza nas 20 gości .

created by Oskar Ręczkowski